SKŁADNIKI: SYROP GLUKOZOWO-FRUKTOZOWY , SACHAROZA.
 CUKRY OGÓŁEM 85 %
W TYM:  GLUKOZA 46%, FRUKTOZA 38%, SACHAROZA 16%

Cena 8,70 zł kg

POKARM DLA PSZCZÓŁ APICIASTO ENERGY POWSTAJE NA BAZIE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SKŁADNIKÓW GLUKOZY, FRUKTOZY I SACHAROZY.
GOTOWE CIASTO DLA PSZCZÓŁ APICIASTO ENERGY ZAWIERA 85 % SUCHEJ MASY, STANOWIĄC BEZPIECZNY I ŁATWY DO POBIERANIA POKARM DLA PSZCZÓŁ.
KARMA DLA PSZCZÓŁ APICIASTO ENERGY JEST ZAPAKOWANE W 1 KILOGRAMOWE WORECZKI, KTÓRE PO WYCIĘCIU NA CAŁEJ POWIERZCHNI JEDNEJ STRONY DOSTĘPU DLA PSZCZÓŁ  JEST GOTOWE DO UŻYCIA. WYCIĘTĄ POWIERZCHNIĄ NALEŻY POŁOŻYĆ NA RAMKACH LUB NA OTWORZE W POWAŁCE.
CIASTO DLA PSZCZÓŁ APICIASTO ENERGY ŚWIETNIE NADAJE SIĘ JAKO STYMULACJA WIOSENNA LUB DO DOKARMIANIA W OKRESACH BEZPOŻYTKOWYCH. NIE WYSYCHA I NIE SPŁYWA PO RAMKACH KONSYSTENCJA IDEALNA DO POBIERANIA PRZEZ PSZCZOŁY.
Składniki: glukoza, fruktoza, sacharoza, woda.

Produkty dostosowane do specjalnych potrzeb żywieniowych pszczół, oparte na naturalnej diecie w 100 % przyswajalne i bezzapachowe.

Stała jakość produktu z nadzorowanego zakładu przez weterynarię,

Zalecane dawkowanie produktu: 1-3 kg na 1 rodzinę

SKŁADNIKI: SYROP GLUKOZOWO- FRUKTOZOWY, SACHAROZA, EKSTRAKTY 

EKSTRAKTY Z ZIÓŁ 0,5%
W TYM: POKRZYWA ZWYCZAJNA, KRWAWNIK POSPOLITY, KORA DĘBU, BYLICA PIOŁUN, ZIELE SZCZAWIU – KOBYLAKA, ZIELE GLISTNIKA – JASKÓŁCZE ZIELE
CUKRY OGÓŁEM 85 %
W TYM:  GLUKOZA 46%, FRUKTOZA 38%, SACHAROZA 16%.

cena 9,30 zł kg

Ziołolecznictwo weterynaryjne, tak jak medycyna dotycząca człowieka, w znacznym zakresie czerpie z doświadczeń lecznictwa tradycyjnego (ludowego). Leki ziołowe w weterynarii, ze względu na ich przeznaczenie terapeutyczne, można podzielić na dwie kategorie: do stosowania wewnętrznego (internum) i zewnętrznego (externum). Praktyczniejszą formą podawania leku pszczołom jest metoda polegająca na łączeniu surowca leczniczego z pokarmem. Tak też zostaje podana w Apiciasto Herbs, mieszanka ekstraktów z wybranych ziół wspierających zdrowie i rozwój rodziny pszczelej.

POKARM DLA PSZCZÓŁ APICIASTO HERBS NIE JEST LEKIEM. CIASTO DLA PSZCZÓŁ Z ZIOŁAMI  APICIASTO HERBS JEST PRODUKTEM PASZOWYM ZAWIERAJĄCYM NATURALNE SKŁADNIKI WSPIERAJĄCE ORGANIZM PSZCZOŁY W WALCE Z CHOROBAMI RODZINY PSZCZELEJ TAKIMI JAK NOSEMA I GRZYBICA.

Ciasto dla pszczół APICIASTO HERBS   jest zapakowane w 1 kilogramowe woreczki, które po wycięciu na całej powierzchni jednej strony dostępu dla pszczół  jest gotowe do użycia. Wyciętą powierzchnią należy położyć na ramkach lub na otworze w powałce.

Pokarm dla pszczół APICIASTO HERBS świetnie nadaje się jako stymulacja wiosenna rozwojowo i po ostatnim miodobraniu lub do dokarmiania w okresach bezpożytkowych. Nie twardnieje i nie spływa po ramkach, konsystencja idealna do pobierania przez pszczoły.

Składniki: glukoza, fruktoza, sacharoza, woda, ekstrakty z ziół. 

W 100 % przyswajalny i bezzapachowy. Stała jakość produktu z nadzorowanego zakładu przez weterynarię.

Zalecane dawkowanie produktu: 1-3 kg na 1 rodzinę

Większe zamówienia ustalamy indywidualnie
 501 787 427

Mniejsze zamówienie?
Wysyłka po wpłacie na konto: 19zł
Za pobraniem: 25zł
Przygotowanie zamówień do wysyłki 3-4dni robocze

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Twoje dane będą przetwarzane tylko w celach kontaktowych.

dane kontaktowe

Zamówienia przyjmujemy telefonicznie lub na e-maila.

32-435 Krzczonów 649

/twojapasieka

twojapasieka@gmail.com

Sklep pszczelarski

 Tobolak Marek

 501 787 427

 ING 63 1050 1445 1000 0091 4475 0347

Konto dotyczy sklepu pszczelarskiego.