Mydełka francuskie

Kosmetyki wyłącznie w zakupie w naszym sklepie stacjonarnym. Nie sprzedajemy wysyłkowo.

Mydełka są produkowane we Francji z najwyższej jakości składników.

Mydła z dodatkiem miodu, składników roślinnych (olejek kokosowy, palmowy, shea) są wzbogacone o propolis, pyłek, olejek lawendowy, olej z oliwy z oliwek lub wosk pszczeli.
Produkt ten jest najwyższej jakości, bardzo przyjemny i korzystny dla skóry, szczególnie polecany do delikatnej skóry.

Francuskie mydełko miodowe z lawendą

12.00 

Francuskie mydełko miodowe z lawendą  100 g. Mydełko jest produkowane we Francji z najwyższej jakości składników. Mydło z dodatkiem miodu, składników roślinnych (olejek kokosowy, palmowy, shea) jest wzbogacone o miód i propolis, pyłek, olejek lawendowy, olej z oliwy z oliwek lub wosk pszczeli. Produkt ten jest najwyższej jakości, bardzo przyjemny i korzystny dla skóry, szczególnie polecany do delikatnej skóry. Mydełko lawendowe zawiera esencję z perfum lawendy.

Francuskie mydełko miodowe z tymiankiem

12.00 

Francuskie mydełko miodowe z tymiankiem 100 g. Mydełko jest produkowane we Francji z najwyższej jakości składników. Mydło z dodatkiem miodu, składników roślinnych (olejek kokosowy, palmowy, shea) jest wzbogacone o miód i propolis, pyłek, olejek lawendowy, olej z oliwy z oliwek lub wosk pszczeli. Produkt ten jest najwyższej jakości, bardzo przyjemny i korzystny dla skóry, szczególnie polecany do delikatnej skóry. Jednym ze składników tego mydełka jest ekstrakt z tymianku.

Francuskie mydełko miodowe z propolisem

12.00 

Francuskie mydełko miodowe z propolisem 100 g. Mydełko jest produkowane we Francji z najwyższej jakości składników. Mydło z dodatkiem miodu, składników roślinnych (olejek kokosowy, palmowy, shea) jest wzbogacone o miód i propolis, pyłek, olejek lawendowy, olej z oliwy z oliwek lub wosk pszczeli. Produkt ten jest najwyższej jakości, bardzo przyjemny i korzystny dla skóry, szczególnie polecany do delikatnej skóry. Jednym ze składników tego mydełka jest propolis i perfumy z werbeny.

Francuskie mydełko miodowe z woskiem pszczelim

12.00 zł

Francuskie mydełko miodowe z woskiem pszczelim  100 g. Mydełko jest produkowane we Francji z najwyższej jakości składników. Mydło z dodatkiem miodu, składników roślinnych (olejek kokosowy, palmowy, shea) jest wzbogacone o miód i propolis, pyłek, olejek lawendowy, olej z oliwy z oliwek lub wosk pszczeli. Produkt ten jest najwyższej jakości, bardzo przyjemny i korzystny dla skóry, szczególnie polecany do delikatnej skóry. Jednym ze składników tego mydełka jest wosk pszczeli i esencja z perfum z pomarańczy i cynamonu.

Francuskie mydełko miodowe z pyłkiem pszczelim

12.00 

Francuskie mydełko miodowe z pyłkiem pszczelim 100 g. Mydełko jest produkowane we Francji z najwyższej jakości składników. Mydło z dodatkiem miodu, składników roślinnych (olejek kokosowy, palmowy, shea) jest wzbogacone o miód i propolis, pyłek, olejek lawendowy, olej z oliwy z oliwek lub wosk pszczeli. Produkt ten jest najwyższej jakości, bardzo przyjemny i korzystny dla skóry, szczególnie polecany do delikatnej skóry. Jednym ze składników tego mydełka jest pyłek pszczeli i esencja z perfum wiciokrzewa.

Francuskie mydełko miodowe z oliwką

21.00 

Francuskie mydełko miodowe z oliwką  100 g. Mydełko jest produkowane we Francji z najwyższej jakości składników. Mydło z dodatkiem miodu, składników roślinnych (olejek kokosowy, palmowy, shea) jest wzbogacone o miód i propolis, pyłek, olejek lawendowy, olej z oliwy z oliwek lub wosk pszczeli. Produkt ten jest najwyższej jakości, bardzo przyjemny i korzystny dla skóry, szczególnie polecany do delikatnej skóry. Jednym ze składników tego mydełka jest miód, oliwa z oliwek i esencja z perfum dzikiej róży.

Francuskie mydełko miodowe z czekoladą

12.00 

Francuskie mydełko miodowe z czekoladą  100 g. Mydełko jest produkowane we Francji z najwyższej jakości składników. Mydło z dodatkiem miodu, składników roślinnych (olejek kokosowy, palmowy, shea) jest wzbogacone o miód i propolis, pyłek, olejek lawendowy, olej z oliwy z oliwek lub wosk pszczeli. Produkt ten jest najwyższej jakości, bardzo przyjemny i korzystny dla skóry, szczególnie polecany do delikatnej skóry. Jednym ze składników tego mydełka jest czekolda.

Francuskie mydełko miodowe z mleczkiem pszczelim

12.00 

Francuskie mydełko miodowe z mleczkiem pszczelim 100 g Mydełko jest produkowane we Francji z najwyższej jakości składników. Mydło z dodatkiem miodu, składników roślinnych (olejek kokosowy, palmowy, shea) jest wzbogacone o miód i propolis, pyłek, olejek lawendowy, olej z oliwy z oliwek lub wosk pszczeli. Produkt ten jest najwyższej jakości, bardzo przyjemny i korzystny dla skóry, szczególnie polecany do delikatnej skóry. Jednym ze składników tego mydełka jest mleczko pszczele.

Francuskie mydełko miodowe z miętą i cytryną

12.00 

Francuskie mydełko miodowe z cytryną 100 g. Mydełko jest produkowane we Francji z najwyższej jakości składników. Mydło z dodatkiem miodu, składników roślinnych (olejek kokosowy, palmowy, shea) jest wzbogacone o miód i propolis, pyłek, olejek lawendowy, olej z oliwy z oliwek lub wosk pszczeli. Produkt ten jest najwyższej jakości, bardzo przyjemny i korzystny dla skóry, szczególnie polecany do delikatnej skóry. Jednym ze składników tego mydełka jest mięta i cytryna.

Francuskie mydełko propolisowe 150g

17.00 

Francuskie mydełko propolisowe  150 g. Mydełko jest produkowane we Francji z najwyższej jakości składników. Mydło z dodatkiem miodu, składników roślinnych (olejek kokosowy, palmowy, shea) jest wzbogacone o miód i propolis, pyłek, olejek lawendowy, olej z oliwy z oliwek lub wosk pszczeli. Produkt ten jest najwyższej jakości, bardzo przyjemny i korzystny dla skóry, szczególnie polecany do delikatnej skóry. Jednym ze składników tego mydełka jest propolis.

© 2022, by Twoja Pasieka All Rights Reserved.

Polityka Prywatności      |      RODO