March 7, 2021 kom. 501 787 427, 794-028-865twojapsaieka@gmail.com

Kosmetyki wyłącznie w zakupie w naszym sklepie stacjonarnym. Nie sprzedajemy wysyłkowo.

Mydełka są produkowane we Francji z najwyższej jakości składników. Mydła z dodatkiem miodu, składników roślinnych (olejek kokosowy, palmowy, shea) są wzbogacone o propolis, pyłek, olejek lawendowy, olej z oliwy z oliwek lub wosk pszczeli.
Produkt ten jest najwyższej jakości, bardzo przyjemny i korzystny dla skóry, szczególnie polecany do delikatnej skóry.

Francuskie mydełko miodowe z lawendą 

Francuskie mydełko miodowe z lawendą  100 g. Mydełko jest produkowane we Francji z najwyższej jakości składników. Mydło z dodatkiem miodu, składników roślinnych (olejek kokosowy, palmowy, shea) jest wzbogacone o miód i propolis, pyłek, olejek lawendowy, olej z oliwy z oliwek lub wosk pszczeli. Produkt ten jest najwyższej jakości, bardzo przyjemny i korzystny dla skóry, szczególnie polecany do delikatnej skóry. Mydełko lawendowe zawiera esencję z perfum lawendy

Cena 9 zł

Francuskie mydełko miodowe z tymiankiem

Francuskie mydełko miodowe z tymiankiem 100 g. Mydełko jest produkowane we Francji z najwyższej jakości składników. Mydło z dodatkiem miodu, składników roślinnych (olejek kokosowy, palmowy, shea) jest wzbogacone o miód i propolis, pyłek, olejek lawendowy, olej z oliwy z oliwek lub wosk pszczeli. Produkt ten jest najwyższej jakości, bardzo przyjemny i korzystny dla skóry, szczególnie polecany do delikatnej skóry. Jednym ze składników tego mydełka jest ekstrakt z tymianku

Cena 9 zł

Francuskie mydełko miodowe z propolisem

Francuskie mydełko miodowe z propolisem 100 g. Mydełko jest produkowane we Francji z najwyższej jakości składników. Mydło z dodatkiem miodu, składników roślinnych (olejek kokosowy, palmowy, shea) jest wzbogacone o miód i propolis, pyłek, olejek lawendowy, olej z oliwy z oliwek lub wosk pszczeli. Produkt ten jest najwyższej jakości, bardzo przyjemny i korzystny dla skóry, szczególnie polecany do delikatnej skóry. Jednym ze składników tego mydełka jest propolis i perfumy z werbeny.

Cena 9 zł

Francuskie mydełko miodowe z woskiem pszczelim

Francuskie mydełko miodowe z woskiem pszczelim  100 g. Mydełko jest produkowane we Francji z najwyższej jakości składników. Mydło z dodatkiem miodu, składników roślinnych (olejek kokosowy, palmowy, shea) jest wzbogacone o miód i propolis, pyłek, olejek lawendowy, olej z oliwy z oliwek lub wosk pszczeli. Produkt ten jest najwyższej jakości, bardzo przyjemny i korzystny dla skóry, szczególnie polecany do delikatnej skóry. Jednym ze składników tego mydełka jest wosk pszczeli i esencja z perfum z pomarańczy i cynamonu.

Cena 9 zł

Francuskie mydełko miodowe z pyłkiem pszczelim

Francuskie mydełko miodowe z pyłkiem pszczelim 100 g. Mydełko jest produkowane we Francji z najwyższej jakości składników. Mydło z dodatkiem miodu, składników roślinnych (olejek kokosowy, palmowy, shea) jest wzbogacone o miód i propolis, pyłek, olejek lawendowy, olej z oliwy z oliwek lub wosk pszczeli. Produkt ten jest najwyższej jakości, bardzo przyjemny i korzystny dla skóry, szczególnie polecany do delikatnej skóry. Jednym ze składników tego mydełka jest pyłek pszczeli i esencja z perfum wiciokrzewa.

Cena 9 zł

Francuskie mydełko miodowe z oliwką 

Francuskie mydełko miodowe z oliwką  100 g. Mydełko jest produkowane we Francji z najwyższej jakości składników. Mydło z dodatkiem miodu, składników roślinnych (olejek kokosowy, palmowy, shea) jest wzbogacone o miód i propolis, pyłek, olejek lawendowy, olej z oliwy z oliwek lub wosk pszczeli. Produkt ten jest najwyższej jakości, bardzo przyjemny i korzystny dla skóry, szczególnie polecany do delikatnej skóry. Jednym ze składników tego mydełka jest miód, oliwa z oliwek i esencja z perfum dzikiej róży.

Cena 9 zł

Francuskie mydełko miodowe z czekoladą 

Francuskie mydełko miodowe z czekoladą  100 g. Mydełko jest produkowane we Francji z najwyższej jakości składników. Mydło z dodatkiem miodu, składników roślinnych (olejek kokosowy, palmowy, shea) jest wzbogacone o miód i propolis, pyłek, olejek lawendowy, olej z oliwy z oliwek lub wosk pszczeli. Produkt ten jest najwyższej jakości, bardzo przyjemny i korzystny dla skóry, szczególnie polecany do delikatnej skóry. Jednym ze składników tego mydełka jest czekolda.

Cena 9 zł

Francuskie mydełko miodowe z mleczkiem pszczelim

Francuskie mydełko miodowe z mleczkiem pszczelim 100 g Mydełko jest produkowane we Francji z najwyższej jakości składników. Mydło z dodatkiem miodu, składników roślinnych (olejek kokosowy, palmowy, shea) jest wzbogacone o miód i propolis, pyłek, olejek lawendowy, olej z oliwy z oliwek lub wosk pszczeli. Produkt ten jest najwyższej jakości, bardzo przyjemny i korzystny dla skóry, szczególnie polecany do delikatnej skóry. Jednym ze składników tego mydełka jest mleczko pszczele.

   Cena 9 zł

Francuskie mydełko miodowe z miętą i cytryną

Francuskie mydełko miodowe z cytryną 100 g. Mydełko jest produkowane we Francji z najwyższej jakości składników. Mydło z dodatkiem miodu, składników roślinnych (olejek kokosowy, palmowy, shea) jest wzbogacone o miód i propolis, pyłek, olejek lawendowy, olej z oliwy z oliwek lub wosk pszczeli. Produkt ten jest najwyższej jakości, bardzo przyjemny i korzystny dla skóry, szczególnie polecany do delikatnej skóry. Jednym ze składników tego mydełka jest mięta i cytryna.

Cena 9 zł

 

Francuskie mydełko propolisowe 150g

Francuskie mydełko propolisowe  150 g. Mydełko jest produkowane we Francji z najwyższej jakości składników. Mydło z dodatkiem miodu, składników roślinnych (olejek kokosowy, palmowy, shea) jest wzbogacone o miód i propolis, pyłek, olejek lawendowy, olej z oliwy z oliwek lub wosk pszczeli. Produkt ten jest najwyższej jakości, bardzo przyjemny i korzystny dla skóry, szczególnie polecany do delikatnej skóry. Jednym ze składników tego mydełka jest propolis

Cena 14 zł.

Skontaktuj się z nami

Wyślij email z pytaniem...